Oferta dla seniora

Czy wyjazdy wypoczynkowe dla seniora oznaczają jedynie odwiedzanie sanatoriów i uzdrowisk? Emerytura to doskonały czas na odpoczynek i podróżowanie, a wyjeżdżać nie trzeba jedynie z powodów zdrowotnych. Wiek nie stanowi żadnej przeszkody dla wycieczek krajoznawczych, poznawania tradycji i historii regionu – a bogactwo kulturowe województwa świętokrzyskiego jest niewątpliwym atutem i wyróżnikiem tego obszaru Polski.

seniorzy

Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy „Afor” to wyjątkowe miejsce – położone w sercu Gór Świętokrzyskich, pośród starych, sosnowych lasów i naturalnych akwenów, zapewnia gościom należyty wypoczynek i jest wygodną bazą wypadową do wycieczek po Świętokrzyskim.

Seniorzy pokochają Borków; to tutaj będą mogli zrelaksować się i nabrać energii podczas długich spacerów po lesie, relaksie na świeżym powietrzu i wypoczynku nad rzeką Bielnianką lub Zalewem Borkowym.

Kto nie lubi budzić się wraz ze śpiewem ptaków, zamiast warkotów silników? Wszechobecna cisza i spokój pozwolą na czytanie książek, oddanie się ulubionych hobby i odpoczęcie od trosk dnia codziennego. Emerytura to idealny czas na relaks i przyjemności – mniej obowiązków, dużo wolnego czasu.

Jesień jest ulubionym sezonem wędkarzy i grzybiarzy, dla których odpoczynek oznacza bezpośredni kontakt z naturą. Co roku do ośrodka przyjeżdża wielu gości nastawionych na jesienne grzybobranie – pobliskie lasy są idealne do zbiorów. Aktywni seniorzy mogą wybrać się na rowerowe wycieczki wschodnim szlakiem Green Velo, spacerować lub wędrować po pobliskich górach – Góry Świętokrzyskie są relatywnie niskie, a zdobywanie szczytów nie grozi przeforsowaniem organizmu. Sportowy wypoczynek nie jest zarezerwowany tylko dla młodziaków!

PAKIET DLA SENIORA

Ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy „Afor” przygotował dla seniorów specjalne pakiety wypoczynkowe, pozwalające na dwu- lub trzydniowy pobyt. Na terenie ośrodka znajduje się Karczma „Malowany Zapiecek” oferująca gościom smaczną, domową kuchnię – dla grup możliwa jest również organizacja wieczorków tanecznych i imprez integracyjnych.