Oferta biznesowa - konferencje

Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Afor” posiada doskonałą ofertę dla klientów biznesowych – w budynku zorganizowano przestrzeń konferencyjną, w skład której wchodzą trzy sale z miejscami dla trzydziestu, czterdziestu lub osiemdziesięciu osób. Sale wyposażono w klimatyzację, szybkie wifi i sprzęt audiowizualny ułatwiający prowadzenie konferencji i spotkań – tablice, mikrofony, rzutniki, ekrany i telewizory. Jeżeli klienci mają specjalne potrzeby i wymagania, obsługa ośrodka postara się uwzględnić wszystkie zakomunikowane wcześniej sugestie. Ośrodek oferuje pełną obsługę gastronomiczną podczas spotkań konferencyjnych, obejmującą przerwę kawową i posiłki.

Dla klientów organizujących szkolenie wraz z przerwą kawową, noclegiem lub wieczornym przyjęciem integracyjnym, Ośrodek „Afor” oferuje dostęp do sali konferencyjnej w atrakcyjnej cenie – 1zł.

Imprezy integracyjne i atrakcje dla grup

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „Afor” jest doskonale przystosowany do organizacji imprez firmowych, zjazdów oraz konferencji.

Borków to idealna lokalizacja na wyjazd firmowy – okoliczny park linowy i karczma „Malowany Zapiecek” to popularne miejsca na zabawy i imprezy integracyjne dla grup. Doskonałą atrakcję dla klientów spędzających w Borkowie jest weekendowa wizyta w „Afor Adventure Park”, podczas której istnieje możliwość organizacji integracyjnej rozgrywki w Paintball dla grupy.

Nocleg i relaks

Ośrodek dysponuje setką miejsc noclegowych– idealnie sprawdzi się do organizacji weekendowego wyjazdy firmowego. Spokojna i cicha okolica pozwalają na pracę w skupieniu, bez rozproszeń dnia codziennego, a bliskość natury może być doskonałym źródłem inspiracji. Spacery po lesie i relaks nad rzeką w ramach przerwy miedzą pracą oczyszczają umysł i pomagają utrzymać balans pomiędzy pracą i relaksem.